ثبت برند قالیشویی

ثبت برند قالیشوئی

در گذشته شستن فرش در منزل بسیار مرسوم بود، اما این کار باعث ایجاد صدماتی به فرش ها می شد. به همین خاطر کم کم قالیشویی هایی در بیرون از خانه ها  شکل گرفتند و به مرور توسعه پیدا کرده و در نتیجه صنعت مخصوص به این خدمات نیز شکل گرفت . در نتیجه ثبت برند قالیشویی نیز به یک ضرورت تبدیل شد.آپارتمان نشینی و عدم وجود فضای مناسب جهت شستن فرش در خانه ها نیز بر تعداد مشتریان این خدمات افزود.

به مرور قالیشویی ها  با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و مدرن، قادر به شستشوی هر نوع فرشی می باشند. انواع فرش های دستبافت و ماشینی، فرش هایی از جنس ابریشم و پشم  در این مراکز شستشو میشوند.

برخی از این  قالیشویی ها  دارای کارخانه های  بسیار بزرگ بوده  برای شستشوی هر گونه فرش دستگاههای مجزا و مجهزی دارند.

در اینگونه مراکز برای شستشوی فرشهای  دستبافت و ماشینی دستگاههای جدا در ابعاد بزرگ و کوچک موجود می باشد و فرش ها با استفاده از دستگاه شستشو می شوند و نیروی انسانی در آن دخالت چندانی ندارد..

به علاوه این مراکز نه تنها به شستشوی فرش می پردازند بلکه  کلیه خدمات تعمیر و رفوی فرش نیز در این قالیشویی ها به بهترین وجه انجام می شود.

بنابراین قالیشویی دیگر انجام خدمتی محدود نیست بلکه به ویژه در کشور ما که استفاده از انواع فرش در خانه ها بسیار مرسوم است، امروزه به یک صنعت گسترده با رقبای متعدد تبدیل شده است.

ثبت برند،ثبت برند قالیشوئی،سارا جهانگیرفام،دفتر وکالت سعادت آباد، وکیل سعادت آباد,ثبت برند،ثبت برند قالیشوئی،سارا جهانگیرفام،دفتر وکالت سعادت آباد، وکیل سعادت آباد,ثبت برند،ثبت برند قالیشوئی،سارا جهانگیرفام،دفتر وکالت سعادت آباد، وکیل سعادت آباد
همه چیز درباره ثبت برند قالیشویی

دلائل ضرورت ثبت برند قالیشویی

کسانی که در این حرفه مشغول به کار میباشند به خوبی به اهمیت داشتن یک نوع حسن شهرت و اعتبار نزد مشتریان خود واقفند. هر یک مشتری راضی از خدمات یک مجموعه میتواند بهترین مبلغ و معرف شما باشد و چندین مشتری بر مشتریان شما بیفزاید. اما اگر دارای نام و علامت تجاری مخصوص به خود نباشید، دیگران چگونه میتوانند شما را به سایر افراد معرفی کنند؟

برای شناساندن و معرفی کردن شما به دیگران و انجام هرگونه تبلیغات توسط خود شما لازم است علاوه بر ارائه خدمات مناسب، یک نام و علامت تجاری قالیشوئی مخصوص به خود داشته باشید تا با این علامت از سایر رقبای خود متمایز و قابل شناسایی باشید و با شنیدن و دیدن آن نام و علامت تجاری، بلافاصله خدمات مجموعه ی شما به ذهن مشتری  متبادر گردد. به همین دلیل قدم اول در توسعه کسب و کار قالیشویی داشتن یک نام و علامت تجاری مخصوص به خود شماست. برای ثبت علامت تجاری توسط وکیل میتوانید با دفتر وکالت سارا جهانگیرفام تماس بگیرید.

مدارک لازم برای ثبت برند قالیشویی:

مدارک لازم برای ثبت برند یا همان علامت تجاری قالیشویی بستگی به متقاضی ثبت علامت تجاری دارد. در واقع نوع مدارک لازم برای ثبت برند قالیشوئی بسته به آن دارد که  متقاضی  قصد داشته باشد علامت تجاری را  به نام شخص حقوقی ثبت نماید یا شخص حقیقی.

اگر قصد ثبت برند به نام شخص حقیقی را دارید مدارک لازم به این شرح است:

تصویر شناسنامه، تصویرکارت ملی، تصویر کارت بازرگانی (در صورتی که برند مورد نظر شما  متشکل از حروف لاتین باشد)، تصویر مجوز فعالیت قالیشویی که همان جواز کسب قالیشویی یا مجوزهایی مرتبط با آن خواهد بود.

اگر قصد دارید برند خود را به نام شخص حقوقی نظیر شرکت یا موسسه ثبت کنید مدارک زیر را برای ثبت برند به نام شخص حقوقی نیاز خواهید داشت:

تصویر شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل، تصویر  روزنامه ی تاسیس و تصویر روزنامه آخرین تغییرات شخص حقوقی، تصویر مجوز فعالیت قالیشویی که باید به نام شخص حقوقی باشد ، تصویر کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد).

علاوه بر این موارد لازم است تصویر برند یا علامت تجاری قالیشوئی مد نظر خود را در رنگ و شکل مد نظر خود به صورت فایل تصویری آماده نموده ، و در فرمت های اعلام شده در سامانه اداره علائم تجاری بارگزاری نمائید. اما بهتر است قبل از طراحی علامت تجاری و صرف هزینه برای این موضوع با یک وکیل متحصص علامت تجاری مشورت نمائید. زیرا ممکن است علامت تجاری قالیشوئی مد نظر شما اساسا قابلیت ثبت نداشته و یا قبل از شما توسط سایر افراد به ثبت رسیده باشد.

ثبت برند،ثبت برند قالیشوئی،سارا جهانگیرفام،دفتر وکالت سعادت آباد، وکیل سعادت آباد,ثبت برند،ثبت برند قالیشوئی،سارا جهانگیرفام،دفتر وکالت سعادت آباد، وکیل سعادت آباد,ثبت برند،ثبت برند قالیشوئی،سارا جهانگیرفام،دفتر وکالت سعادت آباد، وکیل سعادت آباد
همه چیز درباره ثبت برند

هزینه های ثبت علامت تجاری قالیشویی چقدر است؟

1- چنانچه بدون مداخله وکیل و شخصا مبادرت به ثبت برند بنمایید اولین هزینه در واقع حق الثبت اظهارنامه است که عبارت است از:

حق ثبت اظهارنامه علامت تجاری  به ازاء یک طبقه
شخص حقیقی: 20،000 تومان
شخص حقوقی: 40،000 تومان
حق الثبت برای هر طبقه اضافی
شخص حقیقی: 20،000 تومان
شخص حقوقی: 40،000 تومان

در واقع به ازای  هر طبقه اضافه که جهت ثبت برند قالیشویی انتخاب میکنید  مبلغ 20،000  تومان به هزینه های شما اضافه خواهد شد.

2- پس از پرداخت حق الثبت اظهارنامه،  دومین هزینه ثبت برند قالیشوئی عبارت است از هزینه   آگهی تقاضای ثبت برند یا همان علامت تجاری قالیشویی که با توجه به رنگی یا سیاه سفید بودن علامت تجاری شما و تعداد کالاها و طبقات مورد تقاضا تعیین میشود.

3- پس از آن و سومین هزینه ثبت علامت تجاری قالیشوئی پرداخت حق الثبت علامت تجاری به شرح زیر است:

حق ثبت برند به ازاء یک طبقه
شخص حقیقی: 120،000 تومان
شخص حقوقی: 240،000 تومان
حق ثبت هر طبقه اضافی:
شخص حقیقی: تومان10.000

شخص حقوقی: تومان20.000

4-چهارمین هزینه ثبت برند قالیشویی در واقع هزینه آگهی ثبت علامت تجاری قالیشوئی و  معروف به هزینه روزنامه دوم است که پس از طی تمامی مراحل و با نهایی شدن ثبت برند تجاری قالیشوئی مراتب در روزنامه رسمی آگهی می گردد.

با توجه به پیچیده بودن امر ثبت برند پیشنهاد می گردد جهت ثبت علامت تجاری قالیشوئی و ثبت هر نوع برند برای  هر کالا و خدمات دیگر  از وکیل متخصص ثبت برند استفاده نمائید. در همین راستا میتوانید به دفتر وکالت سارا جهانگیرفام که یکی از چندین دفتر وکالت در سعادت آباد است مراجعه نمائید.

در هر حال چنانچه هر گونه سوالی در خصوص ثبت برند و علامت تجاری دارید میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان با دفتر وکالت در سعادت آباد تماس بگیرید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *