//بهترین وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق یکی از مواردی است که بسیار برای زوجین دچار مشکل مهم است. زن و شوهر های بسیاری با یکدیگر مشکلاتی دارند و امکان ادامه زندگی با یکدیگر را ندارند. این عدم توانایی ادامه زندگی با شریک زندگی، باعث می‌شود تا تصمیم به طلاق بگیرند. ولی همانطور که مشخص است، همه افراد با تمام قوانین و مقررات این مورد آشنایی ندارند و نیاز به مشاوره با بهترین وکیل طلاق را دارند.

وکیل طلاق (وکیل خانواده) در دفتر ازدواج و طلاق با شنیدن صحبت ها و مشکلات شما با همسرتان یا اهداف شما برای جدایی، موارد قانونی موجود را بر اساس قوانین جمهوری اسلامی بررسی می‌کند و بر اساس قوانین موجود، به شما راهنمایی خواهد کرد. فرآیند طلاق گرفتن فرآیندی طولانی و زمان بر می‌باشد که معمولا با داشتن یک وکیل طلاق خوب می‌توان این زمان را کمتر کرد و در این فرآیند بهتر به هدف خود رسید.

وکیل خانواده

وکیل طلاق چه کاری انجام می‌دهد؟

کار وکیل طلاق راهنمایی شما برای رسیدن به اهداف شماست. بهترین وکیل طلاق همیشه کسی نیست که تمامی پرونده ها را قبول کند، بلکه کسی است که پرونده هایی را انتخاب کند که بداند در آن ها پیروز خواهد شد و رای دادگاه به نفع موکل وی صادر خواهد شد. شما نیز باید در انتخاب بهترین وکیل طلاق دقت لازم را به خرج دهید و وکیلی را انتخاب نمایید که به قوانین طلاق و دادگاه های خانواده آشنا باشد و به نوعی متخصص دادگاه خانواده باشد و همچنین بتوانید با آن راحت باشید زیرا مدت زمان زیادی را با وکیل خود خواهید گذراند. معمولا اولین جلسه مشاوره به صورت رایگان برگزار می‌شود و همین جلسه باعث آشنایی شما و وکیل طلاق خواهد شد. به شدت توصیه می‌کنیم قبل از انتخاب وکیل طلاق با چند وکیل مشاوره کنید.

وکیل شما پس از مشاوره و بررسی موارد تخصصی کاری خود، شکایات را تنظیم خواهد کرد، احضاریه های لازم را خواهد گرفت و شما در این حین فقط کافیست با وی در ارتباط باشید، نیاز به انجام کار خاصی ندارید. در هنگام طلاق همچنین مورد دیگری که بسیار حائز اهمیت است، این است که در صورت داشتن فرزند، حضانت فرزند با پدر است یا مادر؟

حضانت فرزند در طلاق به چه کسی واگذار می‌شود؟

در حالت عادی حضانت فرزند به پدر داده می‌شود مگر در شرایط خاص مانند مشکلات پدر. مادر فرزند ممکن است فکر کند که به یک سری دلایل، پدر صلاحیت حضانت فرزند را ندارد، ولی مهم است که ببینید دادگاه خانواده به شما چه می‌گوید. مثلا ممکن است شما فکر کنید پدر فرزند معتاد است و این را به دادگاه بگویید، ولی آیا دادگاه بی دلیل قبول می‌کند؟ مطمئنا خیر. برای همین لازم است که مستندات محکمه پسند به دادگاه ارائه کنید.

همین قضیه برای پدر فرزند نیز برقرار است. ممکن است اتهاماتی به وی از طرف همسرش نسبت داده شود، ولی این اتهامات در صورت داشتن یک وکیل طلاق مجرب، می‌تواند به فرصتی مناسب برای وی تبدیل شود. بسیاری از مواقع شاید حتی بتوان طلاق غیابی از همسر گرفت که باعث راحتی کار می‌شود و البته که این مورد نیاز به وکیل طلاق مجرب دارد.

بهترین وکیل طلاق برای همه افراد، کسی است که بتواند حجم پرونده های طلاق شما را حتی الامکان کم کند، باعث جلوگیری از تنش و اختلاف شود و از همه مهم تر، تسلط به تمامی قوانین و رویه های رایج ممکلت می‌باشد.

هزینه بهترین وکیل طلاق در تهران چقدر است؟

هزینه وکیل طلاق یکی از مواردیست که افراد توجه زیادی به آن می‌کنند، و حتی شاید بخاطر این هزینه ها از انتخاب یک وکیل طلاق خوب و مجرب صرف نظر کنند ولی نکته ای که باید به آن توجه کنند این است که با انتخاب بهترین وکیل طلاق و موفقیت در پرونده، سودی بیشتر از آنچه که به عنوان هزینه پرداخت کرده اند به دست خواهند آورد، از لحاظ معنوی، ذهنی و حتی مالی! ما در موسسه حقوقی سفیر نیز برای بهترین وکیل طلاق هزینه ای معقول را از شما دریافت خواهیم کرد تا علاوه بر مشکلات و دغدغه فکری هایی که شما دارید، مشکلی برای شما از این بابت ایجاد نشود.

برای مشاوره و ارتباط با بهترین وکیل طلاق در تهران می‌توانید با موسسه حقوقی سفیر تماس بگیرید.

2018-09-03T12:30:10+00:00 سپتامبر 3rd, 2018|مقالات|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه